#1 2009-07-21 01:29:33

Sarewok

         #35 Claymore         http://i32.tinypic.com/2isbf6g.jpg

5606644
Zarejestrowany: 2008-11-11
Posty: 1817
Punktów :   
Rasa: Claymore
Zawód: Uploader, Skrypter
Specjalizacja: Zwiększona Energia

Zwiększone treningi

Doszliśmy do wniosku, że zamiast dawać kilkudniowe promocje dla wszystkich będziemy dawać codzienne promocje dla 1 wylosowanej rasy, codziennie będzie się ona zmieniać. Nazwa wylosowanej rasy jest widoczna w tabelce pogodowej, zaznaczam, że tak jak z innymi losowymi efektami, ani ja ani nikt inny nie ma żadnego wpływu na to jaka rasa zostanie danego dnia wylosowana. Promocja dotyczy jedynie treningów "za dzisiaj", co oznacza, że jeśli dnia poprzedniego nie trenowaliśmy i chcemy trenować "za wczoraj", to trenujemy normalnie bez promocji, to samo dotyczy dnia następnego i treningu "za jutro". W ten sposób bardziej będą premiowane osoby, które regularnie, codziennie wchodzą na forum, bo nie przegapią żadnej dotyczącej ich promocji

Pozdrawiam,
BoSki Sarewok

Zaczynamy od niezwykłego kombo, wylosowana została rasa wampirów, a dodatkowo dzięki niezwykłemu wpływowi księżyca w nowiu, ich treningi zostały jeszcze dodatkowo przyspieszone, co oznacza 6 razy szybszy trening (prawie tydzień treningu w ciągu 1 dnia). Niestety wygląda na to, że aktualnie nie mamy żadnego wampira...


Jeśli masz problemy ze zrozumieniem niektórych angielskich słów, sprawdź je tutaj.
Jeśli odcinek się nie ładuje spróbuj odświeżyć stronę kilka razy. Jeśli dalej nie działa wyślij mi link do wątku na pw.

Jeśli masz do mnie sprawę, skontaktuj się z którąś z moich kapłanek.

Moja karta

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku.


Sun Tzu


Bogowie zbyt leniwi są, by pogodą bawić się, odkąd ją stworzyli...
dlatego też spłodzili dziecię swe "ślepy los" i postanowili mu się podporządkować, by życie ich wśród istot śmiertelnych ciekawszym było...
bo któryż z bogów chęci by miał, by codziennie pogodę zmieniać, by ludziom i innym stotom życie uprzykrzać o poranku...
Nów się zbliża, księżyc zgaśnie dla nas na 3 dni i będziem ślepi niczym ludzie...


Sarewok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hoplici.pun.pl www.miauniverse.pun.pl www.uopr.pun.pl www.cs-grzenda.pun.pl www.przedszkolelesne.pun.pl